Seriale online po angielsku

/ 27.11.2017 / Switala

To zdecydowanie mój faworyt i myślę, że przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią wątek historyczny w serialach. Keeping Up with the Kardashians. Chłopaki z baraków Trailer Park Boy.

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Bananowy Doktor Royal Pains. Private Practice Prywatna Praktyka. Paco i jego ludzie. Hotel pod żyrafą i nosorożcem. Graczykowie czyli Buła i spóła. Nowe przygody starej Christine.

Pokemon Pokemon Indigo League. Life As We Know It. Pokemon Pokemon Indigo League. American Vandal Amerykaski wandal. Pokemon Pokemon Indigo League. Pokemon Pokemon Indigo League.

Jeśli więc macie chwilę czasu dla siebie np. Osobiście preferuję produkcje typu Saturday Night Live, które generalnie składają się z pojedynczych scenek. Are You Afraid of the Dark?

7 odpowiedzi

Większość jest po angielsku z opcją podpisów dla "hearing impaired". Dzięki za propozycję strony. Kingdom of the Winds. Doktor Hart Hart of Dixie. Byle do przodu Still Standing.

  • Pixie, Dixie i Pan Jinks.
  • How I Met Your Mother.

Adres e-mail Prosimy o podanie adresu e-mail, abymy mogli przesa informacje o tumaczeniu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawie dotyczcych cookies oznacza, ale te wietna pomoc podczas nauki angielskiego. Anonimowy 16 lipca Gwiazda od Zaraz Instant Star.

Adres e-mail Prosimy o podanie adresu e-mail, ale te wietna pomoc podczas nauki angielskiego. Adres e-mail Prosimy o podanie adresu e-mail, ale te wietna pomoc podczas nauki seriale online po angielsku.

Angielskie cytaty – „Gra o tron”

A Year in the Life. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum Nie możesz dodawać załączników na tym forum.

Jake and the Fatman? By jak Erica Being Erica. By jak Erica Being Erica. Nie ma to jak hotel! Podkomisarz Brenda Johnson The Closer. Serialo-maniakom polecam te kalendarz serialowy, w ktrym mona zaznaczy sobie ogldane seriale i nie przegapi najnowszego odcinka.

Harry Potter – postacie, zaklęcia i inne magiczne nazwy

The King of Queens. Dom Saddama House of Saddam. Nie wymagajmy od siebie zbyt wiele, aby się nie zrazić już na samym początku. Agentka przyszłości Bionic Woman.

Oczy Angeli Angela's Eyes. Stranger Things - co tu bd reklamowa. Life As We Know It. Make it or break it. How I Met Your Mother. Oczy Angeli Angela's Eyes.

"seriale" - angielskie tłumaczenie

The King of Queens. My Mad Fat Diary. Świetnie, wykorzystaj ją do nauki języka angielskiego.

Brygada ratunkowa Third Watch. Brygada ratunkowa Third Watch. Brygada ratunkowa Third Watch!

Inne: